Drukarnia.Mazowsze.pl

Szybki, tani i nowoczesny z transportem: druk gazet, gazetek reklamowych, magazynów

Zadzwoń: +48 22 100 17 00Wyślij e-mail

Napisz
e-mail:

lub
Zadzwoń:

Ponad dekadę na rynku

Specjalizujemy się w szybkim i tanim druku gazet (z dowozem) i projektowaniu gazet (nawet w jeden dzień), gazetek reklamowych, gazet wyborczych, katalogów, magazynów – słowem: publikacji w wybranych czterech formatach i na wybranym papierze.

Jesteśmy nad rynku od dekady, najpewniej niejednokrotnie widziałeś nasze publikacje na terenie Warszawy i okolic 🙂

Specjalizujemy się w szybkim i tanim druku (z dowozem) gazet i projektowaniu gazet (nawet w jeden dzień), gazetek reklamowych, gazet wyborczych, katalogów, magazynów - słowem: publikacji w wybranych czterech formatach i na wybranym papierze.

Jesteśmy nad rynku od dekady, najpewniej niejednokrotnie widziałeś nasze publikacje na terenie Warszawy i okolic 🙂

Dlaczego Warto z nami? 

Szybki Transport

Dzięki szybkiemu niezależnemu transportowi, jesteśmy w stanie dostarczyć gazety nawet w 24 godziny od momentu zesłania materiałów.

Atrakcyjna cena

Wysokiej jakości papier o niskiej gramaturze – to nasz klucz do wyjątkowo niskiej ceny, która widoczna jest zwłaszcza przy nakładach powyżej kilkunastu tys. egz.

Bogate Doświadczenie

Postaw na wieloletnie bogate doświadczenie w transporcie i druku wysokonakładowym. Na rynku jesteśmy już od 2011 roku. Tworzyliśmy gazety dla największych

Kontakt

Zadzwoń po szczegóły:

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu:

Napisz po szczegóły

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu i pod adresem e-mail:

Formaty, papier, nakłady, wyceny

Formaty do wyboru

Publikacje na papierze gazetowym umożliwiamy drukowanie na paru formatach. Druk gazetowy wymusza dopasowanie się do wskazanego formatu. Pozwala to zaoszczędzić czas (realizujemy druk nawet w 24 godziny) i pieniądze: ustalone formaty pozwalają zaoszczędzić koszty.

Tradycyjna gazeta:
format A3 +/- 10%

Gazeta mniejsza:
format zbliżony do A4

Nakłady

Druk możliwy jest już od 100 egz. do 1 mln egz.

Z technologicznych ograniczeń, cena do 1 tys. egz., stron 8, będzie różniła się nieznacznie i będzie nie mniejsza niż 1 000 zł.

Papier

Oferujemy profesjonalny tani druk na papierze gazetowym w gramaturach między:
40 a 55g,

Również oferujemy druk na papierach o większej gramaturze (czasopisma, magazyny)

Kalkulacje cenowe

Przy zapytaniu o cenę prosimy uwzględnić takie zmienne jak:

1. Liczba stron (mnożymy przez 4, czyli 4, 8, 12, 16…)

2. Nakład

3, Miejsce dowozu

4. Papier (gazeta standard, czy gazeta premium)

Etapy drukowania w drukarnia.mazowsze.pl

Kontakt / Kalkulacja / weryfikacja plików

1. Po kontakcie telefonicznym lub e-mailowym przygotowywana jest kalkulacja cenowa, a także – w razie potrzeby – oddelegowywany doradca.

2. Po akceptacji warunków cenowych i technicznych i terminowych, przesłane zostaje zamówienie i zabookowany termin druku.

3. Klient odsyła zamówienie i we wskazanym czasie pliki (chyba, że ustalono inne kroki).

W razie problemów, na którymś z etapów doradca pomoże rozwiązać problem.

Druk gazety

1. Jeśli materiały spełniają wymagane normy, zostają przygotowane do druku. W przypadku błędów technicznych, odsyłane są do Klienta z informacją o poprawkach, jakie należy nanieść. Poprawki należy nanieść we wskazanym terminie. Przekraczanie terminów grozi wypadnięciem publikacji z kolejki.

2. Na prośbę Klienta – Jeśli Klient nie ma możliwości naniesienia poprawek – dział graficzny drukarni może pomóc rozwiązać problem (o ile pliki na to pozwolą).

3. Na prośbę Klienta – Jeśli materiały nie spełniają norm wymiarowych (najczęstszy błąd) – dział graficzny drukarni może przeskalować i dopasować materiały Klienta.

4. Materiały zostają zakolejkowane do druku.

5. Klienta odpowiada za jakość materiałów i to na nim ciąży obowiązek przygotowania materiałów zgodnych ze specyfikacją techniczną, Jeśli Klient ma obawy, czy jego materiały będą poprawne, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług: Drukarnia Mazowsze pl również ŚWIADCZY USŁUGI SKŁADU TEKSTU, składu gazet i biuletynów. Zlecając skład graficzny nam będziecie mieć Państwo pewność co do zachowania terminów (ważne zwłaszcza przy produkcjach wymagających szybkiego druku).

Transport gazety do punktu lub wybranych punktów

1. Po wydrukowaniu gazety, ta – w zależności od opcji – niezwłocznie jest transportowana i dostarczana do wybranego punktu (lub punktów) klienta na terenie całej Polski, a także Europy.

2. BARDZO SZYBKO: istnieje możliwość, by od momentu przesłania materiałów do druku do odbioru ich przez klienta nie minęło więcej niż 24 godziny. Jest to usługa dodatkowo płatna, należy się liczyć z wysyłką transportu dedykowanego.

Stwórz swoją gazetę od podstaw

z nami

Od ponad 10 lat skutecznie wspieramy naszych partnerów w tworzeniu własnych gazet.

Planujesz stworzyć mikro gazetę od zera? Nasze działy graficzne i IT, wspomogą Cię w Twoim projekcie i pozwolą zaoszczędzić sporo funduszy – co jest istotne zwłaszcza, gdy nowy produkt wchodzi na rynek i nie ma pewności, co do jego przyjęcia się na rynku.

Twoja gazeta

on-line?

To możliwe

Naszym stałym klientom oferujemy tworzenie wersji bezpłatnej publikacji

Coraz więcej gazet powstaje w formacie bezpłatnym. Dzięki naszym rozwiązaniom technicznym, poszerzysz kanały dotarcia do czytelników.

FAQ – warto wiedzieć

W jakim czasie drukowana jest gazeta?

Od momentu przesłania plików, możliwe jest wykonanie usługi druku gazety w 1 – 3 dni robocze. Jednakże zależy to do wielu czynników.

Kwestie formalne (księgowe):

Na wykonane usługi wystawiana jest faktura VAT. Domyślnie jest to 23% VAT, jednak istnieje możliwość wystawienia niższej FV, ale wcześniej należy temat skonsultować, by sprawdzić, czy będą spełnione warunki do wystawienia FV o niższej wartości. Dla podmiotów spoza Polski, istnieje możliwość wystawienia FV z odwróconą płatnością VAT.

Chcę wydrukować gazetę w innym formacie, niż podane.

Prosimy o kontakt w tej sprawie

Jak zrobić gazetę od podstaw?

Jeśli planujesz wydawać własną gazetę, nasze działy DTP i IT mogą kompleksowo wesprzeć Cię w tym przedsięwzięciu. Od ponad 10 lat jesteśmy na rynku, znamy się na rzeczy.

A co rozumiemy przez kompleksowe wsparcie?
– wsparcie DTP – czyli skład gazet, magazynów, katalogów, a także doradztwo i wsparcie merytoryczne przy tworzeniu gazet.
– wsparcie przy tworzeniu reklam dla klientów
– dostęp do baz zdjęć
– wsparcie przy tworzeniu ofert reklamowych
– wsparcie przy tworzeniu strony WWW publikacji
– wsparcie przy tworzeniu wersji on-line gazety
– druk, transport, kolportaż do wybranych punktów

Miejsce świadczenia usług

Druk z transportem staramy się zapewnić na terenie całej Polski, a szczególnie w takich województwach jak: mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, a szczególnie w takich ośrodkach jak: Warszawa, Aleksandrów Łódzki, Biała Rawska, Białobrzegi, Błonie, Brześć Kujawski, Dęblin, Dobrzyń nad Wisłą, Garwolin, Gąbin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Karczew, Koluszki, Krośniewice, Legionowo, Lubraniec, Łęczyca, Łomianki, Łowicz, Łódź, Maków Mazowiecki, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mogielnica, Mszczonów, Nasielsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Pabianice, Piaseczno, Piława, Piotrków Trybunalski, Płock,Płońsk, Pruszków, Puławy, Pułtusk, Radom, Radzymin, Rawa Mazowiecka, Ryki, Rzgów, Sanniki, Serock, Sieradz, Sierpc, Skępe, Skierniewice, Sochaczew, Stryków, Sulejówek, Tarczyn, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Warka, Włocławek, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Ząbki, Zgierz,Żychlin, Żyrardów.

Więcej pytań

W zakładce Kontakt zamieszczone zostało więcej najczęstszych pytań i odpowiedzi, w tym związanych z metodami weryfikacji drukarni (co jest ważne przy opłacaniu zlecenia – dotyczy szczególnie split payment), informacje o danych do Faktury VAT i dane dot. biura.

Kontakt

Napisz e-mail:


Na jakim papierze i w jakich formatach drukujemy? Tutaj są informacje.

lub zadzwoń: +48 22 100 17 00Druk z transportem staramy się zapewnić na terenie całej Polski, a szczególnie w takich województwach jak: mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, a szczególnie w takich ośrodkach jak: Warszawa, Aleksandrów Łódzki, Biała Rawska, Białobrzegi, Błonie, Brześć Kujawski, Dęblin, Dobrzyń nad Wisłą, Garwolin, Gąbin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Karczew, Koluszki, Krośniewice, Legionowo, Lubraniec, Łęczyca, Łomianki, Łowicz, Łódź, Maków Mazowiecki, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mogielnica, Mszczonów, Nasielsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Pabianice, Piaseczno, Piława, Piotrków Trybunalski, Płock,Płońsk, Pruszków, Puławy, Pułtusk, Radom, Radzymin, Rawa Mazowiecka, Ryki, Rzgów, Sanniki, Serock, Sieradz, Sierpc, Skępe, Skierniewice, Sochaczew, Stryków, Sulejówek, Tarczyn, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Warka, Włocławek, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Ząbki, Zgierz,Żychlin, Żyrardów.

Przybliżony Zasięg

Szukasz takich usług jak:

Drukarnia gazet w Ostrołęka

Skład DTP gazet i gazetek w Ostrołęka

lub

Drukarnia czasopism i magazynów w Ostrołęka

Skład DTP magazynów i czasopism w Ostrołęka

?
Jeśli tak, to zachęcamy do dalszej lektury i szczegółów współpracy.

Poszukujesz firmy oferującej druk gazet, gazetek, czasopism, biuletynów lub katalogów w rejonie: województwo łódzkie, a szczególnie w mieście Aleksandrów Łódzki i okolicy? A może poszukujesz firmy, która poza usługami związanymi z drukarnią, wykona skład graficzny (tzw. skład DTP) gazety, gazetki, czasopisma, magazynu, biuletynu, itd.?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy usługi w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem takiego województwa jak mazowieckie i ze szczególnym uwzględnieniem miasta Ostrołęka.